W dniach od 23.07.2013 do 02.08.2013 roku 8 osobowa kadra Klubu Sportowego „KUK-SON” Pawłowice brała udział w obozie sportowym przygotowującym do kolejnych zawodów w Taekwondo Olimpijskim. Tym razem obóz zorganizowaliśmy w Darłówku. W obozie uczestniczyli zawodnicy z 5 klubów: UKS Taekwondo Jarocin, UKS Taekwondo Pleszew, K.S. Rapid Śrem, K.S. Końskie i oczywiście „KUK-SON” Pawłowice.
Podczas obozu zawodnicy podzieleni byli na trzy grupy treningowe ze względu na poziom sportowy i wiek. Dwie najbardziej zaawansowane grupy trenowały 3 razy dziennie na sali lub w terenie natomiast najmłodsza grupa miała tylko jeden trening. Zawodnicy doskonalili głownie elementy techniki i taktyki walki sportowej oraz cechy motoryczne. Pogoda dopisała i wiele czasu spędziliśmy na plaży i kąpieli w morzu. Korzystaliśmy też z innych atrakcji jak: park linowy, wesołe miasteczko, basen i odnowa biologiczna, profesjonalna dyskoteka. Odbył się również tradycyjny marszobieg i mecz piłki nożnej KADRA kontra ZAWODNICY a także wiele innych zabaw i gier obozowych.
Obóz był elementem przygotowań do Międzynarodowego Turnieju „POLISH OPEN WARSAW CUP 2013”, który odbędzie się w dniach 30.08-01.09.2013 w Warszawie.
OD WRZEŚNIA 2013 R. ZAPRASZAMY NA TRENINGI TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO DO SEKCJI W PAWŁOWICACH, GARZYNIE I KRZEMIENIEWIE