Zuzanna Piętka – zawodniczka Klubu Sportowego „KUK-SON” Pawłowice została powołana do Kadry Narodowej Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim na Międzynarodowe Turnieje Klasy G (turnieje do rankingu Światowego i zawodów rangi mistrzostw Świata, Europy a także Igrzysk Olimpijskich) w 2015 roku.
Jest to dla niej ogromne wyróżnienie a zarazem wielkie wyzwanie. Mimo iż Zuzanna ma dopiero
20 lat jest już bardzo utytułowaną zawodniczką, która ma na swoim koncie wiele medali Mistrzostw Polski i turniejów Międzynarodowych. Na jej powołanie miały wpływ wyniki sportowe osiągnięte w 2013 i 2014 roku
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2013 – II miejsce,
Mistrzostwa Polski Seniorów 2013 – II miejsce,
Międzynarodowy Turniej Klasy G-1 w Innsbrucku 2014 – V miejsce,
Międzynarodowy Turniej „POLISH OPEN-WARSAW CUP 2014” - III miejsce,
Mistrzostwa Polski Seniorów 2014 – II miejsce.
Pierwszy turniej rangi G-2 odbędzie się w EINDHOVEN w marcu 2015 roku. Starty w Międzynarodowych Zawodach Klasy G w Taekwondo Olimpijskim wiążą się z ogromnymi kosztami związanymi z transportem, noclegami, opłatami startowymi ze względu na ich dużą liczbę oraz rozmieszczenie ich na całym Świecie. Jak dodaje trener Damian Sadowski - dzięki wyjazdom na turnieje rankingowe Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego z kadrą, Zuza będzie miała możliwość większej ilości startów, gdyż koszty udziału w tych turniejach pokrywa PZTO (a nie jak do tej pory Klub lub sama zawodniczka). Jest to też szansa na zdobywanie ogromnego doświadczenia dzięki możliwości rywalizowania z najlepszymi zawodniczkami na Świecie, jak na przykład podczas Turnieju G-1 w Innsbrucku gdzie Zuzia w ćwierćfinale spotkała się z aktualną mistrzynią olimpijską z Londynu, Milicą Mandic z Serbii.
To powołanie jest dla Zuzi ogromną szansą na start w tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Taekwondo Olimpijskim, które odbędą się w listopadzie 2015 roku.