W dniach 5-6.12.2015 roku odbyły się w Warszawie XXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Na starcie stanęło około 100 zawodniczek i zawodników z 25 klubów z Polski.
Wśród nich znalazła się jedyna reprezentantka z naszego regionu zawodniczka
Klubu Sportowego „KUK-SON” Pawłowice Zuzanna Piętka, która zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej – 67 kg.
Jak dodaje trener Damian Sadowski: sukces cieszy tym bardziej, że zawodniczka przeszła z kategorii wagowej – 73 kg do olimpijskiej kategorii wagowej – 67 kg, po analizie występu na tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które odbyły się listopadzie w Bukareszcie gdzie zajęła IX miejsce.
Przejście do kategorii olimpijskiej było dużym wyzwaniem, gdyż Zuza musiała zredukować masę ciała o ponad 5 kg. Jednak wysiłek opłacił się i od przyszłego roku będzie zbierała punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego i rankingu światowego WTF właśnie w tej kategorii.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Krzemieniewo.