W dniach 2-4.12.2016 roku odbył się w Olsztynie turniej rankingowy Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego zaliczany do PUCHARU POLSKI „OLSZTYN CUP 2016”. Na starcie stanęło blisko 450 zawodników i zawodniczek z 4 kategorii wiekowych: Młodzik (10-11 lat), Kadet (12-14 lat), Junior (15-17 lat) i Młodzieżowiec (17-21 lat). KUK-SON Pawłowice reprezentowało7 zawodników: Wiktor Mikołajczak (młodzieżowiec), Natalia Kubiaczyk i Oliwia Lutowicz, Paulina Bieniek (junior), Lena Małecka, Tomasz Firlej i Jakub Stachowiak (kadet)

Zawodnicy spisali się znakomicie zdobywając 3 medale:

Paulina Bieniek zdobyła srebrny medal w wadze – 46 kg, wygrywając 2 walki, w finale uległa dopiero w rundzie dodatkowej tzw. „złotym punktem”.

Lena Małecka zdobyła brązowy medal w wadze – 41 kg, wygrywając 2 walki.

Tomasz Firlej zdobył brązowy medal w wadze – 45 kg, wygrywając 2 walki.

O krok od medalu była też Natalia Kubiaczyk, która przegrała minimalnie walkę o medal oraz Wiktor Mikołajczak i Oliwia Lutowicz, którzy przegrali swoje walki ćwierćfinałowe.

Natomiast Jakub Stachowiak odpadł w walkach eliminacyjnych.

Świetna postawa zawodników zaowocowała zdobyciem punktów w rankingu PZTO w poszczególnych kategoriach  wiekowych na 2017 rok co daje szansę na zdobycie powołania do Kadry  Narodowej w 2017 roku.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Przemęt, Powiatu Wolsztyńskiego oraz Urzędu Gminy Krzemieniewo.