W dniach 5-6.10.2018 roku w Bornym Sulinowie odbyły się XXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Klub Sportowy KUK-SON Pawłowice reprezentowały dwie zawodniczki: Natalia Kubiaczyk i Paulina Bieniek.

Paulina Bieniek zdobyła brązowy medal w kategorii wagowej - 49 kg. Paulina wygrała dwie walki przed czasem, pierwszą 23:3 i drugą 33:0, niestety w półfinale uległa nieznacznie późniejszej zdobywczyni złotego medalu 11:9

Sukces cieszy tym bardziej, że Paulina startowała po raz pierwszy  jako najmłodszy rocznik startujący w turnieju seniorów (2002 rok). Przegrana w półfinale z najlepszą zawodniczką w Polsce pokazała ogromny potencjał zawodniczki i gdyby nie dwie kontrowersyjne decyzje Pani sędzi podczas walki wynik mógł być inny.

Dobry występ zaliczyła również druga debiutantka turnieju seniorów Natalia Kubiaczyk, która  zajęła V miejsce w kategorii wagowej – 53 kg ulegając nieznacznie w półfinale zawodniczce z Olsztyna stosunkiem punktów 8:5

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu Urzędu Gminy Krzemieniewo.