TRZY MEDALE ZAWODNIKÓW KLUBIU SPORTOWEGO KUK-SON PAWŁOWICE NA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW W TAEKWONDO OLIMPIJSKIM W JAROCINIE.

 

 

         W dniach 26-27.10.2018 rokun w Jarocinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Rywalizowali w nich młodzi zawodnicy z rocznika 2007 i 2008. Nasz Klub reprezentowało 4 zawodników: Patryk Staniszewski, Zofia Poślednik, Kamila Stefańska i Adrian Florczak.

Zawodnicy naszego Klubu zdobyli 3 medale:

SREBRNY medal zdobyła Zofia poślednik w kategorii k3,

BRĄZOWY medal zdobyła Kamla Stefańska w kategorii k7,

BRĄZOWY medal zdoył Adrian Florczak w kategorii m5,

V miejsce zajął Patryk Staniszewski w kategorii m3,

         Sukces młodych sportowców cieszy tym bardziej, iż dla trójki z nich był to pierwszy start w konkurencji walki sportowej, w której pokazali swoje zaangażowanie i wolę walki.

          Dzięki tak dobrym wynikom zdobyli cenne punkty we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu gminy Krzemieniewo.Galeria zdjęć: